Zažijte ojedinělou svatbu

Svatba na rybníku

Srdečně vás vítáme na webu svatebního místa Svatba na rybníku v podhůří Bílých Karpat. Pokud jste u nás (zatím) nebyli osobně, přijměte naše pozvání na virtuální prohlídku, uvařte si dobrou kávu nebo čaj a podívejte se, jak to u nás vypadá a co všechno tady můžete prožít. A když se vám u nás na webu zalíbí, budeme rádi, když se přijedete přesvědčit na vlastní oči.

PRO ROK 2023 ANI 2024 JIŽ NEMÁME VOLNÉ KAPACITY. OTEVŘENY JSOU TERMÍNY NA SEZÓNU 2025. DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ I POCHOPENÍ.

Služby a varianty svatebního dne

samostatný obřad – celoročně

Pokud plánujete komornější svatbu bez následné hostiny, nebo chcete hostinu uspořádat jinde než v našem areálu, nabízíme k pronájmu svatební altán přímo na hrázi našeho rybníka. Tato varianta je vhodná především pro menší počet hostů, hodí se i pro obřad v pracovní dny. Před obřadem i po něm můžete využít naše zázemí pro drobné občerstvení a samozřejmě vám bude k dispozici celý areál k nafocení vašich svatebních fotek.

Obřad vám rádi připravíme i ozvučíme, na vás je domluva s oddávajícím. Altán je vhodný pro církevní i civilní sňatky, v případě civilního obřadu je třeba se na konkrétním datu domluvit s místně příslušnou matrikou (OÚ Bánov).

VARIANTA SAMOSTATNÉHO OBŘADU V OBDOBÍ KVĚTEN – ŘÍJEN JE MOŽNÁ POUZE OD PONDĚLÍ DO ČTVRTKU.

 

 celý svatební den – květen až září

Od pátečních příprav přes sobotní večerní zábavu až po nedělní novomanželskou snídani. Pokud chcete celý svůj svatební den prožít u nás, neváhejte se na nás obrátit a probereme detaily. K dispozici vám bude obřadní altán s židlemi, zázemí zastřešeného dvora s barem a veškerým vybavením pro uspořádání hostiny a areál celého rybníka včetně odpočinkových zón pro vaše hosty. Samozřejmostí jsou drobné dekorace, spousta světýlek nebo květinová zákoutí, která vám ušetří spoustu času i starostí s dekorováním. Areál jsme se snažili koncipovat tak, aby byl dekorací sám o sobě a vy se tak mohli během příprav i samotné svatby soustředit na ty skutečně důležité věci.

Cena za pronájem celého areálu je individuální a odvíjí se od data, počtu hostů a dalších požadavků. Maximální kapacita je 70 hostů a tuto kapacitu nelze dále navyšovat.

Pro rok 2023 ani 2024 již bohužel nemáme volné termíny na celé svatební dny, pouze na obřady ve všední dny (pondělí-čtvrtek).

 Otevřeny jsou již rezervace pro rok 2025. Váš zájem nás opravdu moc těší 🙂

Základní ceník pro rok 2025 bude k dispozici na podzim 2023.

V případě zájmu o individuální kalkulaci nám prosím napište na svatbanarybniku@gmail.com. Vždy prosím uvádějte počet hostů.

V případě zájmu o bližší informace nás můžete kontaktovat přes:

e-mail: svatbanarybniku@gmail.com

facebook Svatba na rybníku

Kontaktní formulář 

nebo na telefonním čísle +420 777 206 606.

Galerie

První svatba u nás proběhla v srpnu 2021. Na jaře 2022 jsme dokončili pevné zastřešení dvora, které je v rustikálním stylu a splňuje veškeré požadavky pro uspořádání svatební hostiny.

Proč zvolit svatbu v přírodě?

Protože se nebudete muset o nic starat, máme kompletní vybavení a zkušenosti s pořádáním velkých akcí. Nemusíte řešit přesun hostů z obřadu na hostinu, zázemí, ani to, kde se budete fotit – vše se může odehrát na jednom místě. Navíc se celá vaše svatba odehraje v unikátním prostředí uprostřed přírody, bez rušivých elementů a v naprostém soukromí.

Celý areál bude jen pro vás, není veřejně dostupný a nehrozí, že by se v jeden den křížily dvě svatby. Nikdo vám nebude určovat, v kolik musí začínat obřad nebo jakou formou máte servírovat oběd. Vše necháváme zcela na vás a na vašich přáních.

K dispozici vám navíc pokaždé bude někdo z našeho týmu, na koho se budete moci obrátit. Máme prověřené dodavatele cateringu, sweet baru, květin i vína; můžete využít služeb aranžérky nebo koordinátorky. Ale vše si také může zařídit a zorganizovat sami, využití dalších služeb není podmínkou.

Fotoateliér v přírodě (nejen pro svatební focení)

Plánujete svatbu na rok 2023, hostinu již máte domluvenou a hledáte místo, kde byste pořídili krásné svatební fotky? Chcete nafotit děti do kalendáře pro babičku nebo zdokumentovat vaše rande? I tohle u nás můžete, s jedním malým ale – pronájem areálu k fotografování je možný kdykoliv MIMO svatební dny, typicky to tedy není možné v sobotu v hlavní svatební sezóně. V ostatní dny se určitě domluvíme, stačí zavolat.

K dispozici vám bude nejen celý rybník se dvěma dřevěnými moly, ale také houpačka, louka, která kvete od jara až do podzimu nebo drobné doplňky jako lucerny, pikniková deka s košem nebo přípitkové skleničky.

Fotografování je možné kdykoliv během roku, ale kvůli počasí doporučujeme duben – říjen. Na focení Vám dle potřeby můžeme vyhradit 90 – 120 min, samozřejmě je ale možné čas prodloužit – vše záleží na dohodě.

Něco málo o nás aneb jak to všechno začalo…

Svatba na rybníku je rodinný projekt. Není to podnik, není to „záležitost“. Je to výsledek stovek hodin tvrdé práce, desítek hodin strávených plánováním, diskutováním, realizace spousty dobrých nápadů (někdy i těch špatných), projekt vzniklý doslova na zelené louce, který se tvořil pomalu a poctivě. Není to projekt o několika málo lidech, je do něj zapojená celá rodina. Už jsme holt takoví -nedokážeme sedět doma s rukama v klíně.

A tak začal i příběh Svatby na rybníku. Na jeho začátku byla zarostlá louka, která se postupně změnila v louku s rybníkem. U rybníka byla nejprve jen stará maringotka, časem přibyla stodola a altán. U rybníka jsme trávili skoro všechen volný čas, veškeré víkendy byly veskrze pracovní, chtělo to tedy nějaké zázemí. Tak jsme postavili chatu. Na místě, o které by bylo škoda se nepodělit, na které většina hostů reagovala pozitivně a které všem dalo zapomenout na starosti, které čekaly za plotem. No a odtud už byl jen krůček k tomu, vybudovat zázemí se vším všudy a nabídnout ho právě pro takovou příležitost, jakou je svatba.

Hlavním hnacím motorem na rybníku je Pavel starší, který rybník a vše kolem vybudoval doslova vlastníma rukama a stále se stará o jeho hladký chod. Vedle něj je Eliška, která radí, usměrňuje, ale hlavně trpělivě podporuje. Ta má na starosti veškerou flóru a pořádek. Svatbu budete řešit s Alžbětou, ale možná se setkáte i s Peťou, Palinem, Jirkou, Májou, Peťošem, Romanem, Dorinkou nebo některou z našich babiček.  A pokud budeme právě v montérkách nebo s rukama od hlíny, věřte, že to bude proto, aby byl celý areál co nejhezčí. 

Najdete nás v katastru obce Suchá Loz na Uherskobrodsku, konkrétně na samotě zvané Volenov. Dostanete se k nám pohodlně autem buď ze Suché Loze nebo z Nivnice, vidět jsme i z cesty na Březovou. Jelikož je náš areál oplocen a uzamčen, prosíme vás, abyste si případnou prohlídku domluvili předem.

Kontakt

Zeptejte se nás

Rezervace

V kalendáři můžete vidět volné termíny, které si lze nezávazně poptat. Je-li vámi zvolený termín volný vám následně potvrdíme telefonicky nebo mailem. Pro závaznou rezervaci je nutné nás kontaktovat napřímo telefonicky (odesláním poptávky nedochází k závazné rezervaci ani k uzavření smlouvy).

PROSÍM, MĚJTE NA PAMĚTI, ŽE REZERVACE NA CELÝ SVATEBNÍ DEN JSOU MOŽNÉ OD ZAČÁTKU KVĚTNA DO KONCE ZÁŘÍ!

Červená barva = termín není dostupný

Žlutá barva = termín je rezervovaný; lze na něj vytvořit náhradnickou rezervaci

Kalendář můžete posouvat pomocí šipek >> v pravém rohu

 

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
captcha

Alžběta Steiner

+420 777 206 606