Služby a varianty svatebního dne

Plánujete svůj vysněný svatební den a hledáte dokonalé služby a varianty, které by z něj učinily nezapomenutelný zážitek? U nás najdete vše, co potřebujete pro svůj velký den, od kouzelných míst pro obřad až po jedinečné možnosti oslav.

Samostatný obřad – celoročně

VARIANTA SAMOSTATNÉHO OBŘADU V OBDOBÍ KVĚTEN – ŘÍJEN JE MOŽNÁ POUZE OD PONDĚLÍ DO ČTVRTKU.

Pokud plánujete komornější svatbu bez následné hostiny, nebo chcete hostinu uspořádat jinde než v našem areálu, nabízíme k pronájmu svatební altán přímo na hrázi našeho rybníka. Tato varianta je vhodná především pro menší počet hostů, hodí se i pro obřad v pracovní dny. Před obřadem i po něm můžete využít naše zázemí pro drobné občerstvení a samozřejmě vám bude k dispozici celý areál k nafocení vašich svatebních fotek.

Obřad vám rádi připravíme i ozvučíme, na vás je domluva s oddávajícím. Altán je vhodný pro církevní i civilní sňatky, v případě civilního obřadu je třeba se na konkrétním datu domluvit s místně příslušnou matrikou (OÚ Bánov).

Celý svatební den – květen až září

Pro rok 2023 ani 2024 již bohužel nemáme volné termíny na celé svatební dny, pouze na obřady ve všední dny (pondělí-čtvrtek).

Od pátečních příprav přes sobotní večerní zábavu až po nedělní novomanželskou snídani. Pokud chcete celý svůj svatební den prožít u nás, neváhejte se na nás obrátit a probereme detaily. K dispozici vám bude obřadní altán s židlemi, zázemí zastřešeného dvora s barem a veškerým vybavením pro uspořádání hostiny a areál celého rybníka včetně odpočinkových zón pro vaše hosty. Samozřejmostí jsou drobné dekorace, spousta světýlek nebo květinová zákoutí, která vám ušetří spoustu času i starostí s dekorováním. Areál jsme se snažili koncipovat tak, aby byl dekorací sám o sobě a vy se tak mohli během příprav i samotné svatby soustředit na ty skutečně důležité věci.

Cena za pronájem celého areálu je individuální a odvíjí se od data, počtu hostů a dalších požadavků. Maximální kapacita je 70 hostů a tuto kapacitu nelze dále navyšovat.

Otevřeny jsou již rezervace pro rok 2025. Váš zájem nás opravdu moc těší 🙂

Základní ceník pro rok 2025 bude k dispozici na podzim 2023.

V případě zájmu o individuální kalkulaci nás prosím kontaktujte.

Vždy prosím uvádějte počet hostů.

Přejít na rezevaci

Jednoduše rezervujte svůj svatební termín online

PRO ROK 2023 ANI 2024 JIŽ NEMÁME VOLNÉ KAPACITY. OTEVŘENY JSOU TERMÍNY NA SEZÓNU 2025. DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ I POCHOPENÍ.