Svatba na rybníku

Srdečně vás vítáme na webu svatebního místa Svatba na rybníku v podhůří Bílých Karpat. Pokud jste u nás (zatím) nebyli osobně, přijměte naše pozvání na virtuální prohlídku, uvařte si dobrou kávu nebo čaj a podívejte se, jak to u nás vypadá a co všechno tady můžete prožít. A když se vám u nás na webu zalíbí, budeme rádi, když se přijedete přesvědčit na vlastní oči.

Proč zvolit svatbu v přírodě?

 

Protože se nebudete muset o nic starat, máme kompletní vybavení a zkušenosti s pořádáním velkých akcí. Nemusíte řešit přesun hostů z obřadu na hostinu, zázemí, ani to, kde se budete fotit – vše se může odehrát na jednom místě. Navíc se celá vaše svatba odehraje v unikátním prostředí uprostřed přírody, bez rušivých elementů a v naprostém soukromí.
Celý areál bude jen pro vás, není veřejně dostupný a nehrozí, že by se v jeden den křížily dvě svatby. Nikdo vám nebude určovat, v kolik musí začínat obřad nebo jakou formou máte servírovat oběd. Vše necháváme zcela na vás a na vašich přáních.
K dispozici vám navíc pokaždé bude někdo z našeho týmu, na koho se budete moci obrátit. Máme prověřené dodavatele cateringu, sweet baru, květin i vína; můžete využít služeb aranžérky nebo koordinátorky. Ale vše si také může zařídit a zorganizovat sami, využití dalších služeb není podmínkou.

Fotoateliér v přírodě (nejen pro svatební focení)

Plánujete svatbu na rok 2023, hostinu již máte domluvenou a hledáte místo, kde byste pořídili krásné svatební fotky? Chcete nafotit děti do kalendáře pro babičku nebo zdokumentovat vaše rande? I tohle u nás můžete, s jedním malým ale – pronájem areálu k fotografování je možný kdykoliv MIMO svatební dny, typicky to tedy není možné v sobotu v hlavní svatební sezóně. V ostatní dny se určitě domluvíme, stačí zavolat.

K dispozici vám bude nejen celý rybník se dvěma dřevěnými moly, ale také houpačka, louka, která kvete od jara až do podzimu nebo drobné doplňky jako lucerny, pikniková deka s košem nebo přípitkové skleničky.

Fotografování je možné kdykoliv během roku, ale kvůli počasí doporučujeme duben – říjen. Na focení Vám dle potřeby můžeme vyhradit 90 – 120 min, samozřejmě je ale možné čas prodloužit – vše záleží na dohodě.

Fotogalerie

Přejít na rezevaci

Jednoduše rezervujte svůj svatební termín online

PRO ROK 2023 ANI 2024 JIŽ NEMÁME VOLNÉ KAPACITY. OTEVŘENY JSOU TERMÍNY NA SEZÓNU 2025. DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ I POCHOPENÍ.