Něco málo o nás aneb jak to všechno začalo...

„Svatba na rybníku“ je rodinný projekt, který vznikl z lásky a tvrdé práce. Na původně zarostlé louce vyrostl krásný areál s rybníkem, altánem a chatou, který je ideálním místem pro oslavu svatby. Pavel starší, srdce projektu, spolu s dalšími členy rodiny, vytvořili místo, kde můžete zapomenout na starosti a užít si svůj výjimečný den uprostřed přírody. Navštivte nás v Suché Lozi a zažijte svatbu snů s osobním přístupem a rodinnou atmosférou.

Svatba na rybníku je rodinný projekt. Není to podnik, není to „záležitost“. Je to výsledek stovek hodin tvrdé práce, desítek hodin strávených plánováním, diskutováním, realizace spousty dobrých nápadů (někdy i těch špatných), projekt vzniklý doslova na zelené louce, který se tvořil pomalu a poctivě. Není to projekt o několika málo lidech, je do něj zapojená celá rodina. Už jsme holt takoví -nedokážeme sedět doma s rukama v klíně.

A tak začal i příběh Svatby na rybníku. Na jeho začátku byla zarostlá louka, která se postupně změnila v louku s rybníkem. U rybníka byla nejprve jen stará maringotka, časem přibyla stodola a altán. U rybníka jsme trávili skoro všechen volný čas, veškeré víkendy byly veskrze pracovní, chtělo to tedy nějaké zázemí. Tak jsme postavili chatu. Na místě, o které by bylo škoda se nepodělit, na které většina hostů reagovala pozitivně a které všem dalo zapomenout na starosti, které čekaly za plotem. No a odtud už byl jen krůček k tomu, vybudovat zázemí se vším všudy a nabídnout ho právě pro takovou příležitost, jakou je svatba.

Hlavním hnacím motorem na rybníku je Pavel starší, který rybník a vše kolem vybudoval doslova vlastníma rukama a stále se stará o jeho hladký chod. Vedle něj je Eliška, která radí, usměrňuje, ale hlavně trpělivě podporuje. Ta má na starosti veškerou flóru a pořádek. Svatbu budete řešit s Alžbětou, ale možná se setkáte i s Peťou, Palinem, Jirkou, Májou, Peťošem, Romanem, Dorinkou nebo některou z našich babiček.  A pokud budeme právě v montérkách nebo s rukama od hlíny, věřte, že to bude proto, aby byl celý areál co nejhezčí. 

Najdete nás v katastru obce Suchá Loz na Uherskobrodsku, konkrétně na samotě zvané Volenov. Dostanete se k nám pohodlně autem buď ze Suché Loze nebo z Nivnice, vidět jsme i z cesty na Březovou. Jelikož je náš areál oplocen a uzamčen, prosíme vás, abyste si případnou prohlídku domluvili předem.

Přejít na rezevaci

Jednoduše rezervujte svůj svatební termín online

PRO ROK 2023 ANI 2024 JIŽ NEMÁME VOLNÉ KAPACITY. OTEVŘENY JSOU TERMÍNY NA SEZÓNU 2025. DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ I POCHOPENÍ.